Τηλυκράτης – ΑΟ Παλαίρου παίδων.

Τελευταία αγωνιστική (αναβληθείσα 7η από Φεβρουάριο) για το πρωτάθλημα παίδων της ΕΠΣ Π-Λ και η ομάδα του Τηλυκράτη υποδέχτηκε τον ΑΟ Παλαίρου.

Το παιγνίδι ήταν μοιρασμένο στο πρώτο ημίχρονο, με την ομάδα της Παλαίρου να είναι πιο αποτελεσματική και να πετυχαίνει γκολ με μακρινό βολέ από τον Μαγκανάκη. Ο Τηλυκράτης έχασε ευκαιρίες για την ισοφάριση, όπως και η Πάλαιρος για δεύτερο γκολ στο πρώτο ημίχρονο.

Στο δεύτερο μέρος η ομάδα της Παλαίρου είχε την υπεροχή και πέτυχε δύο ακόμα τέρματα με τους Κατσαμπίρη και Χασακή. Τελικό αποτελεσμα, Τηλυκράτης – ΑΟ Παλαίρου 0-3.

Τηλυκράτης: Βλάχος Σ, Διγενής, Βλάχος Γ, Παπακωνσταντής, Γράψας, Θεριανός, Καββαδάς, Βερύκιος, Μπάλτσας, Βρεττός, Κατηφόρης,
Σολδάτος, Χαμοσφακίδης, Θειακός, Καλογεράκης, Πολίτης.

ΑΟ Παλαίρου: Σιδεράς, Φέγγαρης, Κατσαμπίρης Α, Στριφτάρης, ΤριαντακωνσταντήςΕ, Ασημάκης, Κατσαμπίρης Χ, Ζέρβας, Τριαντακωνσταντής Γ, Χασακής, Μαγκανάκης  και  Τσέλιος, Χρήστου, Σκρίμπιας, Στραβοκέφαλος, Πατσούρας.