ΑΘΛΗΤΙΚΑΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Άλωσε και την Ναύπακτο ο Τηλυκράτης

Παρά το ότι η ομάδα μας στο δεύτερο ημίχρονο έπαιζε με 10 παίχτες , λόγω της δεύτερης κίτρινης κάρτας που δέχτηκε ο Περιστέρης, κατάφερε και πέρασε νικηφόρα και από τν Ναύπακτο νικώντας τον Ναυπακτιακό με σκορ 2-1… Το πρώτο γκολ για τον Τηλυκράτη έβαλε ο Τόσκα με πέναλτι και το δεύτερο ο Πετσίτης. Και τα τρία γκολ του αγώνα μπήκαν στο Α’ ημίχρονο.

Διαιτητής: Τσιώρης (Άρτας)

Βοηθοί: Διονύσης – Αθανασίου (Άρτας)

Ναυπακτιακός Αστέρας (Γιάννης Νταλακούρας): Μένιος, Μπάτσης, Πατρώνης, Γιαννόπουλος, Αργυρόπουλος, Μαχαίρας, Σαμλατάκος, Koveljic, Vukomanovic, Νιφορόπουλος, Ρουμπάτος.

Τηλυκράτης Λευκάδας (Ανδρέας Παντζιάρας): Μπλατσιώτης, Μπιμπισίδης, Παναγιωτόπουλος, Πανταζής, Ντόσης, Τόσκα, Ταΐρης (88΄ Μπαγκαλιάνης), Πετσίτης (60΄ Τσιότρας), Περιστέρης, Γκέτσι (80΄ Αζούδης), Σιμόνι (80΄ Κολοβός).