Η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής 2018-2019

Την Τετάρτη 12 Σεπτεμβρίου 2018 πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα που διεξάγονται τα Δ.Σ. της ΕΠΟ στο Γουδί η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής Κατηγορίας παρουσία εκπροσώπων των ομάδων και μελών του Δ.Σ. της ΕΠΟ.

Η πρώτη σέντρα για το νέο πρωτάθλημα θα πραγματοποιηθεί στις 30 Σεπτεμβρίου με ώρα έναρξης στις 16:00, ενώ η τελευταία αγωνιστική θα διεξαχθεί στις 14 Απριλίου επίσης στις 16:00.

Ακόμα έχει αποφασιστεί στις 10 Μαρτίου να υπάρχει ρεπό για όλες τις ομάδες.

Όλες οι αγωνιστικές θα γίνουν Κυριακή με εξαίρεση την 5η η οποία έχει προγραμματιστεί για το Σάββατο στις 27 Οκτωβρίου, λόγω της 28ης Οκτωβρίου.

 

Δείτε όλο το πρόγραμμα αναλυτικά.

3ος ΟΜΙΛΟΣ
 Α’ ΓΥΡΟΣ
1η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφας  – Τηλυκράτης Λευκάδας
Θεσπρωτός  – Κρόνος Αργυράδων
Φλωριάδα Άρτας  – Μ. Αλέξανδρος Καλ.
ΠΑΣ Αχέρων Καν.  – Θρίαμβος Σερβιανών
Γρεβενά Αεράτα  – Σούλι Παραμυθιάς
Μακεδονικός Σιάτιστας  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Α.Ε.Λευκίμμη  – Ρεπό
2η αγωνιστική
Α.Ε.Λευκίμμη  – Μακεδονικός Φούφας
Τηλυκράτης Λευκάδας  – Θεσπρωτός
Κρόνος Αργυράδων  – ΠΑΣ Αχέρων Καν.
Μ. Αλέξανδρος Καλ.  – Γρεβενά Αεράτα
Θρίαμβος Σερβιανών  – Μακεδονικός Σιάτιστας
Σούλι Παραμυθιάς  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό  – Φλωριάδα Άρτας
3η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφας  – Θεσπρωτός
Φλωριάδα Άρτας  – Α.Ε.Λευκίμμη
ΠΑΣ Αχέρων Καν.  – Τηλυκράτης Λευκάδας
Μακεδονικός Σιάτιστας  – Κρόνος Αργυράδων
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Σούλι Παραμυθιάς  – Θρίαμβος Σερβιανών
Γρεβενά Αεράτα  – Ρεπό
4η αγωνιστική
Φλωριάδα Άρτας  – Μακεδονικός Φούφας
Θεσπρωτός  – ΠΑΣ Αχέρων Καν.
Α.Ε.Λευκίμμη  – Γρεβενά Αεράτα
Τηλυκράτης Λευκάδας  – Μακεδονικός Σιάτιστας
Κρόνος Αργυράδων  – Σούλι Παραμυθιάς
Μ. Αλέξανδρος Καλ.  – Θρίαμβος Σερβιανών
Ρεπό  – Ναυπακτιακός Αστέρας
5η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφας  – ΠΑΣ Αχέρων Καν.
Γρεβενά Αεράτα  – Φλωριάδα Άρτας
Μακεδονικός Σιάτιστας  – Θεσπρωτός
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Α.Ε.Λευκίμμη
Σούλι Παραμυθιάς  – Τηλυκράτης Λευκάδας
Μ. Αλέξανδρος Καλ.  – Κρόνος Αργυράδων
Θρίαμβος Σερβιανών  – Ρεπό
6η αγωνιστική
Γρεβενά Αεράτα  – Μακεδονικός Φούφας
ΠΑΣ Αχέρων Καν.  – Μακεδονικός Σιάτιστας
Φλωριάδα Άρτας  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Θεσπρωτός  – Σούλι Παραμυθιάς
Α.Ε.Λευκίμμη  – Θρίαμβος Σερβιανών
Τηλυκράτης Λευκάδας  – Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Ρεπό  – Κρόνος Αργυράδων
7η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφας  – Μακεδονικός Σιάτιστας
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Γρεβενά Αεράτα
Σούλι Παραμυθιάς  – ΠΑΣ Αχέρων Καν.
Θρίαμβος Σερβιανών  – Φλωριάδα Άρτας
Μ. Αλέξανδρος Καλ.  – Θεσπρωτός
Κρόνος Αργυράδων  – Α.Ε.Λευκίμμη
Ρεπό  – Τηλυκράτης Λευκάδας
8η αγωνιστική
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Μακεδονικός Φούφας
Μακεδονικός Σιάτιστας  – Σούλι Παραμυθιάς
Γρεβενά Αεράτα  – Θρίαμβος Σερβιανών
ΠΑΣ Αχέρων Καν.  – Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Φλωριάδα Άρτας  – Κρόνος Αργυράδων
Α.Ε.Λευκίμμη  – Τηλυκράτης Λευκάδας
Θεσπρωτός  – Ρεπό
9η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφας  – Σούλι Παραμυθιάς
Θρίαμβος Σερβιανών  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Μ. Αλέξανδρος Καλ.  – Μακεδονικός Σιάτιστας
Κρόνος Αργυράδων  – Γρεβενά Αεράτα
Τηλυκράτης Λευκάδας  – Φλωριάδα Άρτας
Θεσπρωτός  – Α.Ε.Λευκίμμη
Ρεπό  – ΠΑΣ Αχέρων Καν.
10η αγωνιστική
Θρίαμβος Σερβιανών  – Μακεδονικός Φούφας
Σούλι Παραμυθιάς  – Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Κρόνος Αργυράδων
Γρεβενά Αεράτα  – Τηλυκράτης Λευκάδας
ΠΑΣ Αχέρων Καν.  – Α.Ε.Λευκίμμη
Φλωριάδα Άρτας  – Θεσπρωτός
Μακεδονικός Σιάτιστας  – Ρεπό
11η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφας  – Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Κρόνος Αργυράδων  – Θρίαμβος Σερβιανών
Τηλυκράτης Λευκάδας  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Α.Ε.Λευκίμμη  – Μακεδονικός Σιάτιστας
Θεσπρωτός  – Γρεβενά Αεράτα
ΠΑΣ Αχέρων Καν.  – Φλωριάδα Άρτας
Ρεπό  – Σούλι Παραμυθιάς
12η αγωνιστική
Κρόνος Αργυράδων  – Μακεδονικός Φούφας
Θρίαμβος Σερβιανών  – Τηλυκράτης Λευκάδας
Σούλι Παραμυθιάς  – Α.Ε.Λευκίμμη
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Θεσπρωτός
Μακεδονικός Σιάτιστας  – Φλωριάδα Άρτας
Γρεβενά Αεράτα  – ΠΑΣ Αχέρων Καν.
Μ. Αλέξανδρος Καλ.  – Ρεπό
13η αγωνιστική
Τηλυκράτης Λευκάδας  – Κρόνος Αργυράδων
Α.Ε.Λευκίμμη  – Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Θεσπρωτός  – Θρίαμβος Σερβιανών
Φλωριάδα Άρτας  – Σούλι Παραμυθιάς
ΠΑΣ Αχέρων Καν.  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Μακεδονικός Σιάτιστας  – Γρεβενά Αεράτα
Μακεδονικός Φούφας  – Ρεπό
Β’ ΓΥΡΟΣ
 14η αγωνιστική
Τηλυκράτης Λευκάδας  – Μακεδονικός Φούφας
Κρόνος Αργυράδων  – Θεσπρωτός
Μ. Αλέξανδρος Καλ.  – Φλωριάδα Άρτας
Θρίαμβος Σερβιανών  – ΠΑΣ Αχέρων Καν.
Σούλι Παραμυθιάς  – Γρεβενά Αεράτα
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Μακεδονικός Σιάτιστας
Ρεπό  – Α.Ε.Λευκίμμη
 15η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφας  – Α.Ε.Λευκίμμη
Θεσπρωτός  – Τηλυκράτης Λευκάδας
ΠΑΣ Αχέρων Καν.  – Κρόνος Αργυράδων
Γρεβενά Αεράτα  – Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Μακεδονικός Σιάτιστας  – Θρίαμβος Σερβιανών
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Σούλι Παραμυθιάς
Φλωριάδα Άρτας  – Ρεπό
16η αγωνιστική
Θεσπρωτός  – Μακεδονικός Φούφας
Α.Ε.Λευκίμμη  – Φλωριάδα Άρτας
Τηλυκράτης Λευκάδας  – ΠΑΣ Αχέρων Καν.
Κρόνος Αργυράδων  – Μακεδονικός Σιάτιστας
Μ. Αλέξανδρος Καλ.  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Θρίαμβος Σερβιανών  – Σούλι Παραμυθιάς
Ρεπό  – Γρεβενά Αεράτα
17η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφας  – Φλωριάδα Άρτας
ΠΑΣ Αχέρων Καν.  – Θεσπρωτός
Γρεβενά Αεράτα  – Α.Ε.Λευκίμμη
Μακεδονικός Σιάτιστας  – Τηλυκράτης Λευκάδας
Σούλι Παραμυθιάς  – Κρόνος Αργυράδων
Θρίαμβος Σερβιανών  – Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Ρεπό
18η αγωνιστική
ΠΑΣ Αχέρων Καν.  – Μακεδονικός Φούφας
Φλωριάδα Άρτας  – Γρεβενά Αεράτα
Θεσπρωτός  – Μακεδονικός Σιάτιστας
Α.Ε.Λευκίμμη  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Τηλυκράτης Λευκάδας  – Σούλι Παραμυθιάς
Κρόνος Αργυράδων  – Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Ρεπό  – Θρίαμβος Σερβιανών
19η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφας  – Γρεβενά Αεράτα
Μακεδονικός Σιάτιστας  – ΠΑΣ Αχέρων Καν.
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Φλωριάδα Άρτας
Σούλι Παραμυθιάς  – Θεσπρωτός
Θρίαμβος Σερβιανών  – Α.Ε.Λευκίμμη
Μ. Αλέξανδρος Καλ.  – Τηλυκράτης Λευκάδας
Κρόνος Αργυράδων  – Ρεπό
20η αγωνιστική
Μακεδονικός Σιάτιστας  – Μακεδονικός Φούφας
Γρεβενά Αεράτα  – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΠΑΣ Αχέρων Καν.  – Σούλι Παραμυθιάς
Φλωριάδα Άρτας  – Θρίαμβος Σερβιανών
Θεσπρωτός  – Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Α.Ε.Λευκίμμη  – Κρόνος Αργυράδων
Τηλυκράτης Λευκάδας  – Ρεπό
21η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφας  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Σούλι Παραμυθιάς  – Μακεδονικός Σιάτιστας
Θρίαμβος Σερβιανών  – Γρεβενά Αεράτα
Μ. Αλέξανδρος Καλ.  – ΠΑΣ Αχέρων Καν.
Κρόνος Αργυράδων  – Φλωριάδα Άρτας
Τηλυκράτης Λευκάδας  – Α.Ε.Λευκίμμη
Ρεπό  – Θεσπρωτός
22η αγωνιστική
Σούλι Παραμυθιάς  – Μακεδονικός Φούφας
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Θρίαμβος Σερβιανών
Μακεδονικός Σιάτιστας  – Μ. Αλέξανδρος Καλ.
Γρεβενά Αεράτα  – Κρόνος Αργυράδων
Φλωριάδα Άρτας  – Τηλυκράτης Λευκάδας
Α.Ε.Λευκίμμη  – Θεσπρωτός
ΠΑΣ Αχέρων Καν.  – Ρεπό
23η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφας  – Θρίαμβος Σερβιανών
Μ. Αλέξανδρος Καλ.  – Σούλι Παραμυθιάς
Κρόνος Αργυράδων  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Τηλυκράτης Λευκάδας  – Γρεβενά Αεράτα
Α.Ε.Λευκίμμη  – ΠΑΣ Αχέρων Καν.
Θεσπρωτός  – Φλωριάδα Άρτας
Ρεπό  – Μακεδονικός Σιάτιστας
24η αγωνιστική
Μ. Αλέξανδρος Καλ.  – Μακεδονικός Φούφας
Θρίαμβος Σερβιανών  – Κρόνος Αργυράδων
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Τηλυκράτης Λευκάδας
Μακεδονικός Σιάτιστας  – Α.Ε.Λευκίμμη
Γρεβενά Αεράτα  – Θεσπρωτός
Φλωριάδα Άρτας  – ΠΑΣ Αχέρων Καν.
Σούλι Παραμυθιάς  – Ρεπό
25η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφας  – Κρόνος Αργυράδων
Τηλυκράτης Λευκάδας  – Θρίαμβος Σερβιανών
Α.Ε.Λευκίμμη  – Σούλι Παραμυθιάς
Θεσπρωτός  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Φλωριάδα Άρτας  – Μακεδονικός Σιάτιστας
ΠΑΣ Αχέρων Καν.  – Γρεβενά Αεράτα
Ρεπό  – Μ. Αλέξανδρος Καλ.
26η αγωνιστική
Κρόνος Αργυράδων  – Τηλυκράτης Λευκάδας
Μ. Αλέξανδρος Καλ.  – Α.Ε.Λευκίμμη
Θρίαμβος Σερβιανών  – Θεσπρωτός
Σούλι Παραμυθιάς  – Φλωριάδα Άρτας
Ναυπακτιακός Αστέρας  – ΠΑΣ Αχέρων Καν.
Γρεβενά Αεράτα  – Μακεδονικός Σιάτιστας
Ρεπό  – Μακεδονικός Φούφας

About Lefkada Press

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*