Ασταμάτητος ο Οδυσσέας Νυδριού, 8-2 τον Αετό Αγιάς

Εύκολη επικράτηση για τον Οδυσσέα Νυδριού επί του Αετού Αγιάς, με σκορ 8-2 με τους γηπεδούχους να καθαρίζουν την υπόθεση νίκη στο πρώτο 20λεπτο του παιχνιδιού, με τον Χατζή να πετυχαίνει 4 τέρματα.

Οι γηπεδούχοι συνέχισαν στο ίδιο τέμπο και στο δεύτερο ημίχρονο με όλες τις αλλαγές να σημειώνουν γκολ. Ο Ζάτσε σημειώνει το 5-1 στο 50΄και ο Κτενάς το 6-1 στο 67. Οι φιλοξενούμενους μειώνουν σε 6-2 με τον αρχηγό τους τον Ντάλλας στο 70΄, στη συνέχεια ο Μονόλιθος κάνει το 7-2 στο 75΄ και το τελικό 8-2 ο νεαρός Τσακνής στο 90΄.

Διαιτητής: Πάτσης

Βοηθοί: Ζώτος-Κώτσης

Οδυσσέας Νυδριού (Αλέξανδρος Βλασσόπουλος): Καρδάνης, Τσούτσης, Θειακός, Καταγής (65΄ Μονόλιθος), Γεωργάκης, Βουλγαρίδης, Ζουριδάκης (60΄ Κτενάς), Μουρεχίδης (52΄ Βάσσης), Γαζής, Ζάτσε (68΄ Τσακνής), Χατζής.

Αετός Αγιάς (Αλέκος Βάσι): Παπανικολάου(46΄ Καλδάνης), Γκογκοζώτος (55΄ Αηδόνης), Παππάς Ε., Σκάρπος Σ., Γεωργίου, Ντάλλας, Παπάς Θ., Σερίφης, Βέκιος, Hussein, Μπέλλος.